להעלים כאבי גב בעזרת FlYoga

האם FlYoga מתאימה לך?
תרגול FlYoga הוא הכלי החזק ביותר, היעיל ביותר והחדש ביותר בתרגולי יוגה תרפיה.
תרגול FlYoga ישנה את הגב שלכם לתמיד – פחות כאבים ויותר גמישות עם איזון גוף עליון ושרירי הליבה.

אם אתם סובלים מכאב או נוקשות בגב, בצוואר או בכתפיים שלך בגלל לחץ בעבודה או בגלל שהילדים רוצים להיות על הידיים שלכם, אז בואי לנסות את האביזר החדש והיעיל של FlYoga לעמוד שדרה בריא שיכול לעזור לך להיפטר מכאבי גב אחת ולתמיד.

סטטיסטיקה רפואית אומרת ש- 2 מתוך כל 3 אנשים סובלים מכאבי גב כרוניים בשלב כלשהו בחייהם. הסיבות לבעיות גב:

חוסר גמישות בכתפיים, שרירי גב, ירכיים, והרגליים יכול להוביל לפציעות וכאבים כרוניים. איך זה קורה? עבודה מול מחשב כל היום, נסיעות לעבודה, הרמת דברים כבדים, סחיבת ילדים על הידיים, כל אלה תורמים למה שקוראים ״עמוד השדרה נעול".

עמוד השדרה נעול הוא לפחות גורם לנטייה להיפצע פי 8 יותר מעמוד שדרה משוחרר. בדרך זו, ניידות וגמישות הן חיוניים לבריאות עמוד השדרה לטווח ארוך.

שרירי ליבה חלשים משאירים את עמוד השדרה שלך ללא תמיכה ופגיע. שרירי הבטן הם למעשה שרירי תמיכת לעמוד השדרה, ותחושת בטן השבוע אומרת שאתה בסיכון לפציעה. כאשר אתה מחזק את שרירי הליבה שלך, אתה מחזר את עמוד השדרה שלך וזה כל כך פשוט.

לחץ ומתח בשרירים התומכים בעמוד השדרה למעשה כמו כבלים הדוקים המושכים בחוליות עמוד השדרה שלך.

לחץ פיזי ורגשי מתבטאים ישר בגב העליון, הצוואר והכתפיים כאשר אתם מכווצים את השרירים האלה בתגובה למצבי לחץ גבוה. שרירים מתוחים מכווצים את החוליות במקום לרווח ולהאריך ובכך מחמירים את הבעיה.

חוסר תנועה בחיי היום יום שלנו גורם לכך שרובנו פשוט לא מסתובבים, מתנערים, מתפתלים, מתכופפים אחורה או קדימה מספיק (אם בכלל); וכמו שאומרים, “If you don’t use it, you lose it” ואז תנועה יומיומית הכי פשוטה כמו הרמת קופסה מהרצפה עלולה לגרום לכאבי גב!

זה נראה כמו אביזר כיפי ליוגה … אבל האם זה כך?

כשראיתי בפעם ראשונה FlYoga – , חשבתי שזה פשוט יוגה כפית יותר. ומכוון שאני אוהבת לגוון ולעשות כיף בשיעורי יוגה שאני מעבירה, החלטתי ללכת על זה … אבל בכנות, לאחר פחות מעשר דקות הבנתי שזה הרבה מעבר לסתם עוד כיף. זה מדהים!

האמת היא: עשרות דברים עלולים לגרום לכאבי גב, אבל המציאות הפיזית היא כמעט תמיד אותה אחת. יש סוג
מסוים של דחיסה, רחש של חוליות אחת לאחרת או צביטה של עצב.
אז אתה יכול ללכת לעיסוי, סאונה, לקחת אינסוף משכי כאבים, אבל שום דבר לא משתווה לטיפול פשוט של מתיחה!traction_img

מה הכוונה ל"מתיחה” ? המתיחה (traction) היא מונח המשמש את רופאי האורתופדיה וכירופרקטיקה כדי לתאר את כל טיפול שמושך או מאריך את עמוד השדרה לרווח את החוליות (בניגוד למעוך אותו יחד). תסתכלו על האיור בדף זה.

בעמוד שדרה בריא יש רקמות דיסק מוצקות ומלאות שמאפשרות גמישות וטווח התנועה מלא. זה קורה בעולם מושלם אבל אחרי שישבתי כל היום במשרד או ברכב; לאחר שהשתמשתי רק ב-20% ממלוא הפוטנציאל תנועתיות של עמוד השדרה; ואחרי שנים של יציבה לקויה הנגרמת על ידי נעלי עקב; מאוד סביר להניח כי חלק מהדיסקים שלך לא במצב הכי טוב.

גיליתי שתרגול FlYoga – יוגה באוויר מעבר לכיף מאפשר לא רק לבצע מתיחה אלא גם לעבוד על שרירי ליבה תנוחות בצורה שלא ניתן לבצע ביוגה על המזרן.

השילוב המנצח של יוגה תרפיה & FlYoga

שילוב של FlYoga עם יוגה תרפיה מאפשרים לעבוד על 3 נקודות הבאות:

מתיחה (TRACTION) – בעזרת FlYoga ניתן לבצע מתיחה הכי טבעית תוך שימוש במשקל הגוף. זאת המתיחה הבטוחה והיעילה ביותר.

חיזוק שרירי גב והליבה ( BACK & CORE STRENGTHENING ) – לחיזוק הדינמי והעמוק של שרירי הגב והליבה, שום דבר לא משתווה, לאימון תוך כדי התנגדות כוח הכבידה

גמישות ( FLEXIBILITY ) – פשוט להיתלות לאחור, לתופס את הקרסוליים שלך ולהירגע … זאת כפיפה לאחור הבטוחה ביותר, העמוקה ביותר שעשיתי אי פעם ללא סיוע (וללא כאבים). תוכל לרווח גמישות ללא מאמץ.binduYoga

זה לא רק כיף לשימוש, אבל מאוד בטוח ויעיל ללכת עמוק לתוך אסאנה.
שנינו יודעים שאפשר לקחת תרופות או ללכת למסז׳יסט כדי להיפטר מכאב לזמן מוגבל, אבל ברור שזה לא טבעי, וזה בוודאי לא יעיל לטווח ארוך. הפתרון בריא הוא לקחת אחראיות על הגוף שלך, לחזק, להגמיש ולמתוח את הגוף ואז אפשר לשכוח מכאב.

אם כבר ניסית יוגה וחשבת שזה משעמם או אם מעולם לא ניסית כי חשבת שזה לא בשבילך, קחי אחריות על גופך ובואו להימתח, לעוף, לשחרר את כל הפחדים ובעיקר להינות באימון FlYoga.

לתיאום שיעור ניסיון אנא צרו קשר 054-7779017