"גיל המעבר זה זמן נורא, זה שבו לוקחים ממך את כל הזכויות שלך כילד, אבל משאירים את כל חובות שלך כילד, נותנים לך ים של אחריות כמו למבוגרים, אבל את הזכויות של מבוגרים לא נותנים!"  (מחבר לא ידוע)

אז תגידי לבת שלך להזמין חברה ולבוא להתנסות בחוויה חדשה FlYoga Teens.

גיל ההתבגרות היא אחת התקופות המאתגרות ביותר, המרגשות, הרומנטיות ובו בזמן אחת התקופות המסובכות בהתפתחות של האישה, מכוון שהטעויות שיעשו בתקופה זו, הנערה עלולה לסחוב במשך כל חייה הבוגרים, והיכולות שירכשו יכלו להטיב ולשמש אותה בהמשך החיים.

בגיל זה, הנערות חוות משבר של בניית האישיות, אגב המשבר הזה נמשך הרבה יותר זמן מכל המשברים האחרים. הגוף שלהן גודל ומתפתח באופן פעיל מאוד בתקופה זו, משתנים הפיזיולוגיה וההורמונים, וזאת בנוסף לשינויים הרגשיים והנפשיים העוברים על הנערה. בתקופה זאת יש לעתים קרובות התנגשויות של "האבות והילדים“,הדרישות העולות של בית הספר, וכל זה על הרקע של ניסיון למצב את עצמה בקרב בני נוער, למצוא אהבה ולהבין את עצמה.

בנוסף לכל זה, בעיה אחת חשובה האופיינית לגיל הזה היא חוסר פעילות גופנית. ראשית, הנערה יושבת ליד שולחן הכתיבה שלה בבית הספר, ואז מגיעה הביתה, מתיישבת ועושה את שיעורי הבית לפעמים על הספה או בחצי שכיבה על המיטה, ולאחר מכן מתיישבת מול המחשב, טלוויזיה או עם הנייד ושוב יושבת. מה שאומר שהיציבה גרועה, עקמומיות של עמוד השדרה, חולשת השרירים. כל אלו יוצרים בסיס לבעיות בריאותיות כבר בתקופת של תחילת גיל התבגרות. לעתים קרובות בנות בגיל ההתבגרות מפתחות גב כפוף וכתפיים שמוטות בניסיון לא מודע להסתיר צמיחת החזה.

לכן הפעילות הפיזית והתנועה הכרחיים בגיל הזה. FlYoga Teens היא פעילות המושלמת לנערות בגיל הזה.11539745_925066027514717_1021145198_o

מה זה יוגה באוויר לנערות FlYoga Teens ?

FlYoga Teens משלבת בין תרגילי יוגה המפעילים והמאזנים את הגוף לבין תרגילים בערסל ההופכים את הפעילות לכיף שלא נגמר! בשעורי FlYoga Teens הנערות מקבלות כלים והרגלים של יוגה תרפיה כמו בניית יציבה נכונה ושמירה על גב בריא יחד עם תחושה של איזון ושלווה שילוו אותן להמשך חיים בוגרים בריאים.

אז תגידי לבת שלך להזמין חברה ולבוא להתנסות בחווה חדשה FlYoga Teens.

 

 

מה תורם חוג יוגה באוויר לנערות FlYoga Teens?

• האסאנות של יוגה יעזרו לפתח את הגוף, מה שיהפוך את הנערות ליותר גמישות וחזקות ויתן שליטה בגוף.
• יחד עם התפתחות הגוף יש התפתחות של קשב, ריכוז והמודעות, אשר משפיעים לטובה על הפעילות הלימודית היומיומית של בני הנוער.
• תרגול יוגה באוויר דינמי, מאתגר, ופשוט אימון כיפי על מנת להימנע מהשתעממות המהירה האופיינית לנערות בגיל הזה.
• הנערות מתנסות בתנועות חדשות התורמות להתפתחות של גמישות המוח.
• התרגול מתבצע תוך דגש על נשימה נכונה. נלמד טכניקות נשימה מתאימות לבני נוער ותרגילי נשימה מרגיעים המשפרים את יכולת הריכוז והשליטה העצמית.
• לומדים טכניקות הרפיה, שעוזרים בהתמודדות עם מצבי הלחץ.
• חוסר תחרותיות האופיינית לשיעורי יוגה, היא האווירה הטובה והבטוחה לפיתוח אישיותה של המתבגרת.
• תנוחות הפוכות שיוצרות התארכות של עמוד השדרה המועילה לצמיחה והתפתחות של עמוד השדרה.
• לומדים חשיבה חיובית ומיוחדות של כל אחת וקבלה עצמית.
• לומדים תאום ומודעות לגוף.

ההורים ממליצים על החוג בפייסבוק

flyoga recomendations

כל זה ועוד מחYoga15 _bestכה לנערות בשיעורי FlYoga Teens . שיעורי יוגה באוויר לנערות יכולים לשפיע בעדינות על וויסות של המערכת ההורמונלית, משפרים את חילוף החומרים, מפתחים את מערכת השלד והשרירים בצורה נכונה, משפרים את זרימת הדם ותורמים לייצוב של גוף יפה בעל פרופורציות נכונות שכל כך מעסיק את הנערות בגיל זה.

 

אנו מצפים לכל אלו שמעוניינות בפיתוח של הגוף שלהן והנפש, נערות שרוצות לעבוד על היציבה הנכונה והגמישות. יציבה נכונה, גוף ונפש בריאים הם המרכיבים חשובים לביטחון עצמי של כל נערה וילוו אותה בהשגת מטרות שלה בחיים וישפיעו רבות על חייה הבוגרים בעתיד. אז קדימה תפסי ערסל ותתחילי לחוות יוגה באוויר!

 

מצפים לראות את הבת שלך בתוך הערסל בסטודיו שבלולנה בשיעורי FlYoga Teens.

תנו לילדים שלכם להתנסות בחוויה חדשה ומדהימה!    11655750_925066124181374_25680663_o

התקשר/י עכשיו 054-7779017 ובואו ליהנות איתנו בסטודיו שבלולנה בכרכור