אנו מזמינים את ילדיכם להצטרף לחוג שחמט בשבלולנה. כידוע משחק שחמט תורם רבות לפיתוח יכולת חשיבה, להגברת הריכוז, ליכולת קבלת החלטות ומשפר את השגי הילד בבית הספר. בזמן האחרון משחק שחמט קם לתחייה שוב וכולנו ראינו את רמת השחקנים בארץ עם הגעתו של בוריס גלפנד לגמר בתחרות העולם.

שחמט1
למעשה, שחמט הוא מאוד שימושי במיוחד עבור ילדים בגילאי 5 עד 10 שנים. זה הבשלב בו מתפתחים כישורי כתיבה הבסיסיים ודיבור. שחמט תורם להתפתחות של הילד, ופיתח חשיבה לוגית. קשה לזהות מיד את התרומה של שחמט לפיתוח הילד, אבל עם הזמן תראה את העליונות של הילד שלך על ילדים אחרים, מתמטיקה, לוגיקה ומדעים מדויקים. לילד יהיה קל יותר ללמוד בבית הספר, הוא יהיה יותר חרוץ, ויהיה מסוגל לעשות את שיעורי הבית שלו בעצמו, ללא עזרה. שחקן שחמט צעיר לומד לקבל החלטות, לא להתרגש ולא להתייאש, וללכת אל המטרה. שחמט הופך את הילד קשוב ומאורגן.

עבור ילדים הסובלים מהיפראקטיביות ולעתים קרובות חווים מצב של גירוי יתר, שחמט הוא חוויה מתקנת. במהלך משחק שחמט הילדים נרגעים, לומדים להיות מאוזנת יותר ולומיד להתמקד בפעילות אחת.

הרשמו לחוג שחמט בשבלולנה ותנו לילד שלכם להיות יותר עצמאי , אחראי ובעל בטחון עצמי. היכולת הנפשית שלו תעלה לרמת התפתחות גבוהה יותר, וזה בהכרח יבוא לידי ביטוי בבתי ספר וגם יהיה המפתח להצלחה בעתיד בחיים. הפסדים במשחקי שחמט, ילמדו את הילד לעמוד לעמוד מגוון רחב של מצבי לחץ, שמלווים את חיינו כל עת.

IMG_3079בנוסף לפעילות בחוגים הילדים ישתתפו גם במפגשים ותחרויות בין משתתפי חוגים אחרים במהלך כל שנת הלימודים.

חוג שחמט בשבלולנה מועבר ע"י רומן בוטביניק
רומן בוטביניק הקים מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק מ-1997 ובעל נסיון הוראת שחמט בביתי הספר מ-1993. חבר פדרצית שחמט מ-1984.

לפרטים אנא צרו קשר ב-0547779017