היי, אני לנה שור,

אני מעבירה שיעורי של יוגה תרפיה, חוגי יוגה באוויר לילדים (FlYoga Kids) ולנערות (FlYoga Teens) וכן, כן… גם FlYoga למבוגרים סטודיו שבלולנה בכרכור.

יוגה באוויר FlYoga זוהי פעילות המשלבת תנועה, תרגילי יוגה, נשימה, מודעות, דמיון מודרך, קל, מגע וכל זה תוך כדי לימוד חוויתי בעזרת שימוש בדימויים מן הטבע, צלילי מוזיקה ומשחקים. הפעילות מועברת בשילוב ערסל, בתוך הערסל ומחוץ לו. ילדים לומדים להמריא ולהרפות, לעשות מתיחות ותנוחות הפוכות, להתחזק, לזרום אבל בעיקר ליהנות.

למה כל כך הרבה מורים ליוגה לילדים בוחרים וממשיכים במודל העסקי הבעיתי הזה?

למה כל כך הרבה מורים ליוגה לילדים בוחרים וממשיכים במודל העסקי הבעיתי הזה?

לקח לי יותר מ-3 שנים של לימוד יוגה לילדים להבין שהמודל העסקי שבו משתמשים כל כך הרבה מורים ליוגה שגוי לגמרי, פוגע בעסק שלי וביתרונות שהתלמידים הקטנים שלי מקבלים. וכן, יש אחרת והרבה יותר טובה.

קראו עוד
יוגה לבני נוער

יוגה לבני נוער

הורים רבים תוהים האם יוגה יכולה להועיל בגיל התבגרות. זוהי התקופה כאשר הגוף עובר שינויים משמעותיים: התפתחויות פיזיולוגיות שגורמות לשינויים חיצוניים, שינויים הורמונליים והפרת האיזון הרגשי. האם כדאי לבני נוער לתרגל יוגה, שמשפיעה על התרחשויות הפיזיולוגיות של הגוף ועל מצב...

קראו עוד
כיצד לשמור על יציבה נכונה של תלמיד בבית הספר?

כיצד לשמור על יציבה נכונה של תלמיד בבית הספר?

יציבה - היא, בצורה פשוטה וקצרה - המצב שבו האדם מחזיק את גופו. את יציבה נכונה אי אפשר לפספס: הגב זקוף, הראש בהמשך לעמוד השדרה, כתפיים אחורה מטה, חזה פתוח, בטן אסופה. אם אדם הולך כפוף, ראשו וכתפיו שמוטות, בטן בולטת - ברור שזאת יציבה לא נכונה. היציבה זו היא לא רק לא יפה...

קראו עוד