אתם שוקלים לאיזה חוג לשלוח את הילדים שלכם – מה ספורט או פעילות שתתאים לילד? אם הילד שלכם ביישן, שקט, אינטליגנטי, או חסר ביטחון עצמי, אם אתם רוצה לפתח את הכישורים היצירתיים שלו יחד עם פעילות ספורטיבית. אם הילדה הקטנה שלך על השאלה "מי את רוצה להיות כשתהיי גדולה?" ללא היסוס ענתה, "נסיכה". במקרה זה, יש פתרון נהדר – ריקודים סלוניים.

תנו לילד שלכם להיות כוכב!

ריקודים סלוניים כולל שתי תוכניות: תוכנית אירופית (ואלס, טנגו, קוויקסטפ, ואלס וינאי, פוקסטרוט), ותוכנית הלטינית (צ'ה, צ'ה, צ'ה, דז'יף, סמבה, רומבה, פסו דובלה).

תוכנית ריקודים סלוניים היא לא רק אמצעי יעיל לשיפור קושר פיזי של הילד אלא תורם גם לחנוך אינטלקטואלית, מוסרי, אסתטי, יוצרת סביבה נוחה עבור היצירתיות של הילד. ריקודים סלוניים לא רק מפתחים מגוון שרירים של ילד אלא גם מפתחים מערכת הנשימה וכושר של הילדים, הרקדנים תמיד מפתחים יציבה נכונה והם שולטים בצורה מושלמת בגוף שלהם. ריקודים סלוניים מלמדים את הילד
ים להרגיש את הגוף שלהם ולהשתמש בגמישות של הגוף לביטוי חושים ורגשות. לשיעורי ריקוד סלוניים כפעילות גופנית יש השפעה חיובית על מגוון התהליכים הנפשיים של הילד. לשילוב של כושר פיזי עם יצירתיות יש השפעה חיובית על התפתחות של הילד. הילדים משתתפים בתחרויות של ריקודים סלוניים
ריקודים סלוניים הם ספורט לכל דבר ולכן דורשים תרגולים תכופים והתמדה. יחד עם זאת כבר אחרי מספר חודשים תוכלו לראות את התוצאות הממשיות. הילדים יוכלו לרוק ריקודים סלוניים בתחרויות ואירועים משפחתיים.

ריקודים סלוניים זהו חוג מושלם עבור בנות ובנים רומנטיים. הילדים לומדים לשמוע ולהקשיב למוסיקה ולפתח גמישות של הגוף. ואיזה אווירה!!! מוסיקה, שמלות יפו וזוגות מסתחרר. כל ילדה חולם להגיע לנשף ולהרגיש נסיכה. עבור הבנים יכול להיות שזה לא החוג הכי "הגברי". יחד עם זאת הריקוד היא פעילות פיזית קשה מצד אחד ואפשרות לגדל נסיך מצד שני. ללא ספק יכול הריקוד תתרום לביטחון עצמי של ילד בכלל וליחסיו עם בנות בפרט. ללא ספק שום בחורה לא תישאר אדישה ליד מושטת ולמשפט "בואי נרקוד… ".

תנו לילד שלכם להיות כוכב!

חוג לריקודים סלוניים מועבר ע"י ז'ניה ספרי. מורת ריקודים סלוניים מהמובילים בארץ, המלמדת ריקודים סלוניים שנים רבות. תלמידיה הגיעו להישגים מרשימים, כולל מקומות ראשונים באליפות ישראל בריקודים סלוניים והשתתפו בתוכנית טלוויזיה "כוכב נולד".
לפרטים צרו קשר בטלפון 054-7779017